Workshop kruiden- en bloemenshampoo
Workshop kruiden- en bloemenshampoo

Workshop kruiden- en bloemenshampoo

Event Date

ma 28 november 2022

Event Time

14:30

Event Location

BLOMMM, Krommewal 1, Gent, 9000

Event Description

Er wordt veel geschreven en gezegd over shampoo, zeker als je de zero-waste-toer wil opgaan. Als de ‘no shampoo’-methode en de soda- en azijnwasbeurten toch maar niets voor jou zijn, dan kan je je eigen natuurlijke kruidenshampoo leren maken.

In deze workshop van Zilverschoon, te gast in ons gezellig bloemenatelier, leer je shampoo maken die je haar respecteert, verzorgt én met zachtheid behandelt. De shampoo schuimt en ruikt heerlijk. Daarenboven kan je de kruiden kiezen naargelang je haartype.

Wij zorgen voor de ingrediënten, het werkmateriaal, de verpakking, een hapje en een drankje.

Je hebt geen voorkennis nodig.

De workshop kost € 55.

Welkom in ons splinternieuw gezellig atelier!
Je vindt BLOMMM in de Krommewal 1, in de wijk Bij Sint-Jacobs. Vanaf station Gent Dampoort wandel je in 20 minuten onze gezellige winkel binnen. We zijn vlot bereikbaar met de fiets en met het openbaar vervoer (Bus 3 of 5 halte Sint-Jacobs). Parkeren kan onder de parking van de Vrijdagmarkt.

Expired
This event has ended
Ended on ma 28 november 2022 14:30
Tickets sold 7
Event Location

BLOMMM, Krommewal 1, Gent, 9000

Event Location
Back to top