za 8 oktober 2022
14:00
Blommm-tuin, Oude Bareel, Sint-Amandsberg
Start met dahlia’s!
Dompel je onder in onze gloednieuwe bloementuin en laat je inspireren door de populairste zomerbloem van het moment. De dahlia heeft ons Blommmig hart veroverd! Ze bestaat in honderden variëteiten en geeft ons de prachtigste bloemen tot de vorst, ze doet ons nostalgisch wegdromen naar oma’s tuin en kan zowel in pot als volle grond gedijen. Perfect om jouw grote of kleine stadstuin, perkje of terras mee op te fleuren.
Kom alles te weten over deze heerlijke bloem in al haar glorie, op een uniek groen plekje in Gent.
Theetijd
Tijdens deze workshop plukken we samen de ingrediënten voor een heerlijke bloementisane.
Ook de hapjes knipogen bloemen 😉
De receptjes krijg je mee naar huis.
Blommm-tuin
Een unieke plek waar we met Blommm experimenteren met planten en bloemen, leren uit de grillen van de seizoenen, genieten van elk drupje regen en straaltje zon en oogsten voor speciale bloemencreaties. En dat op fietsafstand van het stadscentrum.
Vier samen met ons de weelde van de nazomer op een prachtig uniek plekje. Neem plaats onder de fruitbomen en geniet met een smoothie in je ene hand en prachtige dahlia’s in de andere!